وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

متن معرفی سایت و فروشگاه

about us blog header

وبسایت eeetech در تاریخ یکم بهمن ماه 1398 با هدف ترویج دیجیتالی و فراگیر ترعلوم مهندسی برق ، الکترونیک و زبان انگلیسی  با شیوه ای کاملا متفاوت آغاز به کار نموده است .

در این وب سایت تلاش ما تهیه و تولید محصولات آموزشی رایگان،باکیفیت و فروش محصولات آموزشی - پروژه ای در قالب کتابهای الکترونیکی(e-books) ، پروژه های عملی، شبیه سازی ها و ویدیو های آموزشی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه بوده و لذا برآن شدیم با بهره گیری از بروز ترین امکانات و افراد متخصص و با تجربه آموزش ها و محصولات رایگان و غیر رایگان را به صورت هدفمند،حرفه ای، کاملا عملی و کاربردی تولید کرده و دین خود را به اعتلای فرهنگی و علمی میهن عزیزمان ایران خدمتی شایسته و در خور احترام مردم عزیزمان ادا نماییم.

تصویر اصلی 1 768x480

در این وبسایت برای اولین بار به صورت کاملا هدفمند با شناسایی معایب و آسیب شناسی تجربه های پیشین تکنیک مشاوره های آموزشی و رفع اشکالات همراهان را به صورت ویژه ای که توسط وب سایت ما طرح ریزی شده است، معرفی و به صورت کاملا منحصر به فرد توسط تیم قدرتمند eeetech در تمامی مراحل همراه مخاطبات خود هستیم.

امید است با تلاشی مضاعف ،خدماتی نوین و شایسته همراهان وب سایت و فروشگاه تخصصی eeetech روز به روز بر کیفیت محتوای خود بیفزاییم

با کمال احترام

احمد اسلامی فر

مدیر وب سایت و فروشگاه تخصصی eeetech